Mercedes 250 me klim

Shitet nga: mehmet 30 Dhj 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
shes mercedes 250 viti 17.03.1992 me rks dhe 7 muj dhe klima fellna goma mir 2 qama me rym centrala allarm ABS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim