U SHIT

Shitet nga: Mercedes 250 22 Gsh 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 510 EUR   3 900 EUR

Viti: 1993
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shitet vetura Mercedes 250 Diesel
Vetura posedon Klim abs mbyllje qendrore Airbag etj.
Vetura ka nje gjendje perfekte pa asnje verejtje .
Viti i prodhimit ne fund te vitit 1993
Dhe e doganuar ne vitin 2005
Tel : 049/556/214 & 044/366/433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim