shes mercedes benz 250 model124

Shitet nga: mercedes Benz 250 08 Sht 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes benz 250dizell model124.kerri eshte ne gjendje top dhe me nje vit regjistrim. Automjeti ka ABS ASD ne gjendje shume te mire teknike dhe optike.e kam mbajt si per vete. nuk eshte hipotek pra perkthim I menjehershem.arsyeja e shitjes eshte blerja e automjetit me te ri. Ndrrim nuk baj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim