MERCEDES E 270 VITI 2002 URGJENTTT

Shitet nga: Mercedes E 270 Sot 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 184 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 999 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shitet mercedes e 270 viti 2002 ne gjendje te mir i paster mrena dhe jasht Regjitrim deri me 15.11.2019
Per ma shum info 045519666
Ndrim ka tjter qmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim