Mercedes E-class

Shitet nga: Driton 22 Shk 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Shes mercedes E-class 270 esht ne gjendje shum te mir i rujtun shum si mrena edhe jasht esht i ardhun prej gjermanis dhe ktu esht i mbajtur ne servis baaf me ulje filtera frena dhe guma te reja pres bleres serioz


0037744880727
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim