Mercedes E290

Shitet nga: xhelal 08 Gsh 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 450 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 290
Shes ose e ndrroj veturen luksoze Mercedes E klas , ngjyr e zeze , disel RKS regj.deri 26.07.2016 . Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike dhe ne dukje , shpenzimet 6l /100 km , eshte ne emrin tim personal , nuk eshte ne hipotek dhe mund te perkthehet menjeher.
Mund ta shes ose ndrroj me vetura me te reja ose me te vjetra sipas marveshjes . thirrni dhe shkruani sms nga ora 07 deri ne ora 20 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim