Mercedes 300 -90

Shitet nga: nafi bislimaj 06 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
shes mercedes benz në gjendje shum te mir pune i sapo ardhur prej zvicrres me dokumente te jashtme kerri asht shum ne gjendje te mir pune asht i shtrengum si ne trap ashtu dhe ne motorr per meshum thirr flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim