Mercedes 300 -91

Shitet nga: mercedes 24 Sht 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Eshte ne gjendje shum te mir eshte diesel me hargjime shum te vogla
dyr central xhamat central dhe felne alumin
ose bej ndrrim
cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim