Mercedes-Benz w123

Shitet nga: Naim 21 Tet 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shitet mercedes benz w 124 , viti i prodhimit 1978 eshte ne gjendje shum te rregullt motorike dhe teknike ,ka regjistrim 1 vit ,qmimi 2000 euro.
Ndrrimi i mundshem me pasat 5 ,me golf 4 ose bmw 320 qe te jen me vit prodhimi prej 2000 deri 2003 dhe me tabela te huaja.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim