Mercedes benz E250 CDI Automatik

Shitet nga: Fitim Sot 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 250
Mercedes benz E250 CDI
Avantgarde
Viti prodhimit: 2009
Ndrruesi i shpejtsive: Automatik
Klim, Esp, Abs, Airbag
Drita led, Xenon, Bi-Xenon
Navi te madh
Ndrrimi i shpejtsive ne timon
Sensor te parkingut
Palimi i pasqyrve me pull
Tempomat
Opcion ne timon
Karrika likur dhe me nxemje
Levizja e karrikave me pulla
Levizja e timonit me pull
Xhama elektronike
Radio me magazin, Bluetooth, usb etj
Sensor te shiut
E shum opcione te tjera
Shum e ruajtur si jasht edhe mrenda
Ne gjendje te mir teknike
Sapo ardhur nga Zvicrra
Numri per kontakt
045704706
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim