Mercedes E 300 Avantgarde Rëgjistrim 7 muj

Shitet nga: MERCEDES 17 Maj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 111 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 999 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: E-Class / Mercedes-Benz
Modeli: E 300
Në shitje Mercedes E 300 Avangard,Automatik,
Tempomat, Klim-Duall,Klimma funkcionale,
Me regjistrim 08.11.2019 Boj ndrim nese mkovenon ...
Makina nuk është ne hipotekuar dhe mund të përkthehet gjatë ditës......
Ju mirpresim ;) Ne Viber , Tel ; +38346126707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim