Kombi Vito 5 Ulse Regjistrim 10 Muj

Shitet nga: sadri 28 Tet 21:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Viano
Shes Kombi Vito 2.2 Dizell CDI
Kombi Ka Klim Servo Centrall Air Bag
Ka 4 Goma Te Reja Regjistrim 10 Muj
Kombi Eshte Shum I Rujtur Si Mbrenda Ashtu Dhe Jasht Nuk Eshte Hipotek viti 2001 Per Ma Shum Informata Viber +38649141620
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim