Mercedes VITO -06

Shitet nga: Ertan Prizren 24 Jan 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 900 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Viano
Shitet Mercedes - Vito 115
viti i prodhimit: 2006
2300cc - 6 shpeci - 150ps
9 ulse
me 5 der...
regjistrimi deri Nëntor 2016.
Ka ardhur nga Zvicra.
mundesi me ndrim vetem me golf 5 dhe passat automatik.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim