Mercedes C220 C 220 CDI AVANTAGRDE BLEUEFFICIENC..

Shitet nga: emiri 10 Maj 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Prizren
VETEM SHITJE, JO NDRIM!

Pa doganë! Vetura prej privati nga Franca. C220 CDI me 170 ps Viti i prodhimit: 02/2012
Killometrazha: 59.000kms
AVANTGARDE Krejt në regull është (optik dhe mekanik).
Vetura e re.
Vetëm shitje, sban me ndru!

VETEM SHITJE, JO NDRIM!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim