Mercedes C220 clasic Automatic -02

Shitet nga: Nehari 11 Mar 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Prizren
shitet mercedes c220 dizel automatik keri gjendet ne Prizren
Me letrat e servisit dhe te gjitha serviset te kryne
Automjeti posedom
Klimatronik dual
4 xhama elektronik
Esp frena abs
Goma te reja M+S
Viti 2002
Karikat me ryme
Automatik tiptronik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim