Mercedes CLK 230 CABRIO -01

Shitet nga: Mercedes CLK 02 Krr 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 850 EUR

Komuna: Prizren
tung shes edhe Ndrroj


Mercedes
CLK 230 Cabrio me funksion komplet me rrym
RKS - 25.08-2015
Bnezin
Vetura eshte full ekstra si likur TV fellne AMG edhe goma te reja

Vetura nuk eshte ne hipotek dhe eshte personal i imi
mundesi edhe me material ndertimor

kontakt 049260290 vetura asht full opsion
mundesi ndrrimi me naj vetur vler 2000 eu

qmimi me kesh 6850
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim