Mercedes E 350 Cdi 4MATIC -11

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Fitim 31 Mar 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Mercedes-Benz E 350 CDI 4MATIC 2011
Nē gjendje shum të rregullt
tel: 044 316 881
tel: 049 281 081
Gjithashtu mund të kontaktoni dhe në Facebook
Auto Salloni Bmw Prizren
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim