Mercedes-benz E320 -05

Shitet nga: mercedes 11 Pri 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 999 EUR

Komuna: Prizren
Shitete Mercedes-benz E320 elegance ne gjendje shum te mir teknike dhe optike, me 1 vit te plot regjistrim.
Te gjitha serviset e kryera te servisi i autorizuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim