Mercedes c220 -02

Shitet nga: Enis 30 Mar 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes veturen Mercedes Benz C 220 cdi ne gjendje shum te mire teknike dhe optike karrigat lekur me nxemje per me shum kontaktoni ne nr 044 718 119 dhe 044 352 698
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim