Mercedes dizel -87

Shitet nga: LORI 09 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Prizren
Eshte vetur shum e rujtne esht Dizel kaa Regjistrim deri 4 Shkurt 2016 alumlatorin e ri gomat e ndrruara te Dimrit te reja Perme shum informata lajmronu nee kete numer 049386041 kam dhe viber me kete numer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim