Mercedes dizel dhe boj nderrim -87

Shitet nga: LOR 06 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Prizren
Eshtt vetur shum e rujtne esht dizel esht manualk ka regjistrim deri me 4 shkurt 2016 per me shum info lajmronu ne kete numer 049 386041 kam dhe viber me kete numer.Baj edhe nderrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim