Mercedez E 220 dizel -04

Shitet nga: Hazir 02 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes mercedesin E220 dizel , makina i posedon te gjitha paisjet e newojshme klim,esp, komanda ne timon,tempomat, senzor para mbrapa, etj etj Makina esht ne gjendje shum te mire teknikee me te gjitha serviset e kryera po ashtu dhe ne gjendje shum te ruajtur.
Makina ka ardhur nga belgjika dhe esht doganuar nga vet une
Po ashtu shes edhe mercedesin C220 dizel i posedon paisjet klim esp komanda ne timon tempomat , makina esht ne gjendje shum te regullt po ashtu dhe shum i ruajtur ngase mund ta shifeni vete me te gjitha serviset e kryera ne kohe te caktuar
Pres bleres seriozzz!!!!!!
Nr i telefonit 044-119-711
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim