Mitcubishi Galant 1.8 dizel -91

Shitet nga: Fejzi 13 Jan 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Galant
shitet Mitcubishi 1.8 dizel me tabela rks por i qlajmruar nuk ka denim
timon hidraolik
posedon 7 ulse
ësht ne gjendje te regullt teknike dhe optike
pres bleres serjoz
faleminderit per mirkuptim
nr tel 044/335-255 049/164-580
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim