Mitsubishi Galant shitet ose ndrrohet

Shitet nga: Mitsubishi 22 Maj 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 500 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Galant
Verejtje ! Shes ose ndrroj me vetur ma tre shtoj pare sipas nevojes. Një vitë regjistrim dhe nuk eshte hipotek,
Një vitë bateria garancion,
Servis tash i berë i trapit dhe motorrit,
Ka sistemin Gazit-Plinit perfekt, shpenzimet me gaz 100km 5 euro lokal, me benzin 100km 8 euro lokal inshprc me rrymë.
Posedon Abs, 4WS, hidraulik, centrall, shiber, xhamat dhe pasqyret me nxemje dhe elektronik dhe gomat e reja qe kater muaj të perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim