Mitsubishi Pajero Sport 4x4

Shitet nga: isen Bobaj 27 Shk 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
vetura është me servisim të rregullt, ka 261000 km, ngjyr të gjelbërt metalike, air bek, klim elektronike, qels elektronik, pasqyret elektronike, ABS. 4x4 manual dhe sporiod.drita ekstra per mjegull. pa dogan, i qlajmruar ne gjermani ne Nëndor 2014.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim