Shitet Mitsubishi Xhip 2.5

Shitet nga: Elmis 13 Dhj 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 1995
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Eshte ne gjendje te mire ket muj i eshte bere regjistrimi, I ka krejt goma te dimrit, eshte me 7 ulse etj. Per me shum info mund te me kontaktoni ne telefon dhe te bisedojm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim