mitcubishi

Shitet nga: nero 24 Mar 23:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Keri enshte ne gjendije te regult me kljim dyrt dhe dritaret Jan elektronik sikur Qe ensht ne foto qashtu esht edhe mrena me munsi vjen shprehje me Bo ndrim me ker tjeter vetem turan. Ne ndrim cmimi i kerit ensht tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim