Nissan Primera -03

Shitet nga: Muhamir 12 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR   5 900 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Nissan
Modeli: Primera
Ndrroj veturen Nissan Primera viti i prodhimit 11,2003 \\ 2200cc \ 126PS \ 130563 KM te kaluara. Motorri eshte me zingjir
Vetura posedon gomat e dimrit dhe te veres te reja, Eshte vetur JO duhanpires , karrigat lekur dhe me nxemje, Vetura eshte ne gjendje te rregullt.
Vetura posedon KLIM \ ABS \ Dritaret elektronik \ centrall \ timoni levizes \ 2 qelsa \

Ndrrohet vetura me VW SHARAN 7 ULESE \ VW TAURAN \ SEAT ALHAMBRA \ FORD GALAXY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim