Numri 044 847 848 -80

Shitet nga: A 16 Shk 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shitet numri 044 847 848
eshte i ri dhe i paperdorun ne emrin tim posedoj kartelen e madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim