OPEL MERIVA1.7CDTI/05.PER MREKULLI E RUAJUR MREN..

Shitet nga: gajur 13 Mar 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Prizren
U SHIT,FLM MERRJEP !!!Shes veturen OPEL MERIVA 1.7 cdti.Viti 2005 e ardhur nga ZVICRA
ne gjendje shum te mir teknike dhe optike vetura ka keto karakteristika :
km: 220.000
klimatronic ,
esp,
abs ,ALLUFELLNE ME GOMA TE VERES
gjamat me rrym ,
mbyllje qendrore etj,,polituren e mkryne ne CH,
te gjitha i ka te shenuara ne liber servisi me kilometra te garantuara
kontrolli teknik i bere me : 07.06.2013.ne CH.
si dhe me 05.06.2013 i bere servis ne vler prej 2650CHF=,,2150e,, te gjitha faturat ne dispozicion,ME NI FJAL,MAKIN ME ,,0e,,INVESTIM

PRES BLERES SERIOZ : 049/648/730 SI DHE VIBER : +41 76 606 70 23.VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim