OPEL Meriva 1.7 dti -04

Shitet nga: Refki 15 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
OPEL Meriva 1.7 dti 2004 me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , garanci per kilometrazh , keri eshte me carr pass , me libr servisit thirni prej 08 -20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim