Opel Astra 1.4 -12

Shitet nga: Meriton 16 Krr 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
opel astra eshte ne gjendje shum te mir eshte bler nga pronari ne 2012 00km eshte dora e par.
e ka librin e historis se servisit
ka tabela rks04 dhe 11 muaj regjistrim
sediljet gjysem lekura
frenin e dores automatik(foto)
dritat automatike ndizen fiken
fshireset e gjamave automatike
4 gjama elektrike
board kompjuter
dritat e dites automatik
dritat e mjegules
timoni multifunksional
gjamat mbrapa fabrikisht te ereta
tempomat ne timon
fellne alumini 17'
hargjimet :6.5l/100km qytet
4.5l/100km rug te hapur (autoban)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim