Opel Astra 1.6 dizel -00

Shitet nga: laudin 17 Shk 16:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
shes veturen opel astra 1.6 benzin viti prodhimit 2000,me klim centrall,abs,air bag, ka te kaluara 176.024 km te kaluara
eshte ne gjendje shum te rregullt ka gomat e reja te dimrit por ka edhe goma te veres me fellge te aluminit.
eshte shum komod mbrenda por edhe jasht shum i rujten.
bej ndrrime me gjithqka qem ofrohet,
per me shume info kontaktoni 049498844,me ket numer posedoj edhe whats up, dhe adresa elektronike laudini16@hotmail.com
ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim