Opel Astra 2.0 dti -04

Shitet nga: Refki 15 Mar 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
astra 2.0 dti 2004 , me dogan dhe homologim , thirni prej 08 - 20 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim