Opel Astra GTC 1.3 cdti -07

Shitet nga: Refki 15 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
astra GTC 1.3 cdti 2007 , me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , garanci per klm., keri eshte me car pass , me liber servisit , thirni prej 08- 20 h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim