Opel Astra benzin -03

Shitet nga: atdhe 19 Mar 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet opel astra e vitit 2003, me motor 1.8 benzin ekotek ne gjendje shum te mire, dhe shpenzime te vogla, motorin shum te ruajtur, me klime, abs, centrall, si dhe fellgat alumin te mira, cmimi 3200 i diskutueshem, ka regjistrim edhe 3 muaj nuk eshte hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim