Opel Corsa 1.3CDTI + Homologimi -07

Shitet nga: Opel Corsa 13 Pri 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes OPEL CORSA i sapo ardhur nga Zvicra ne gjendje te mir si per nga motorri dhe karoseria me te gjitha librat e servisit.

PA DOGAN vetem HOMOLOGIMIN e kryer

***Motorr 1.3cdti (Diesel)
***2 dyer ngjyr hiri
***Karrigat Sport me nxemje
***Airbag
***Klim (funksionale)
***Goma te reja
***ABS
***ESP
***Posedon te gjitha librat e servisit
***Sensor te fshesava etj etj...

Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer eshte i gatshem per qfar do lloj testi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim