Opel Corsa 1.4 benzin -98

Shitet nga: OPEL CORSA 13 Pri 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Opel Corsa B

1.4 Benzin
Me Klim , Airbag , ABS,
Regjistrim 1 Vjet Deri me 07.04.2016
Shum i Rujten Si Mbrenda Dhe Jasht
Servisin e Kryn Komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim