Opel Corsa dizel -03

Shitet nga: Bajram 04 Pri 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes Automjetin Opel Corsa 1.7 Diesel i porsa ardhur nga Austria ka te kryer Doganim & Homologin si dhe posedon Abs klimatronic Cental xhamat elektronische etj etj
Automjeti eshte ne gjendje superiore qfardo testi eshte i mundhshem si dhe posedon liber te rregullt servisi !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim