Opel Frontera 4x4 -00

Shitet nga: Almir 09 Pri 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet opel frontera 4x4, eshte ne gjendje shume te mire dhe i punon 4x4 shume mire, ka regjistrim edhe 8 muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim