Opel Meriva dizel -06

Shitet nga: Skender 07 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes veturen me prejardhje nga Zvicrra OPEL MERIVA 1.7 DIESEL, eshte familjar dhe nuk hargjon shume. Numri kontaktues 044 245 110. Cmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim