Opel Vectra - 99 -99

Shitet nga: Opel Vectra 26 Pri 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe posedon: plin Klime, airbag. ABS, Timon me komand, RSR
Vetura eshte RKS, ka ngjyre te bardhe siq shihet dhe ne foto
Bej shitjen e tij ose nderrim te mundshem. Kontaktoni ne numrin e telefonit: 044 326 359 .viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim