Opel Vectra -90 qmimi i diskutueshem

Shitet nga: Mihat 07 Maj 18:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Shes opel vectra ne gjendje shum te mire siq shihet ne foto serivisimin e ka te kryer komplet kush esht i interesun krejt me fakutra i kam po ashtu mund ta kontrolloni ku te doni disa sene qe vlen mu cek
-Koshnicat 4 rrotat te reja + doboshat krejt
-Llamellen e re
Lladnjaki i ujit i ri e shum sene tjera tgjitha i kam te fakturuara me daten e ndrrimit dhe me garancion
regjistrim 11 muaj
pres bleres serioz...
049439184
044643143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim