Opel Vectra dizel -04

Shitet nga: besmir 16 Pri 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Prizren
vektra esht shum ne gjendje te mir dhe nuk ka as ni defekt regjistrim ka deri ne shkurt te 2016

ndrrohet edhe me lop qumshtore edhe me vjeta 2 apo 3 mushe


ose me ndonje golf 4.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim