Opel Zafira -06

Shitet nga: Nysret Bytyqi 31 Mar 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Prizren
Shitet Opel zafira
viti i prodhimit 2006 Autoamtik tip tronik i klimatizuar
ngjyre te bardhe rexhistrim deri me 14.05.2015,me shtate ulese
eshte ne gjendej te rregullt te gjitha serviset i ka te kryera me goma te dimrit dhe te veres dy pale
foto i beje pas dy dite sepse nuk mmund te shkarkohen nga telefoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim