Opel Zafira 2005, DTI 2.2 me 1 vjet regjistrim e..

Shitet nga: Avdi 13 Shk 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Te nderuar, shitet Opel Zafira 2.2 DTI 92kW (125 PS) viti 2005 seria e fundit qe radh gjindet ne Kosove. Vetura ka regjistrim plot nje vjet (ne Dhjetor eshte regjistruar) dhe eshte viti i dyte qe vozitet ne Kosove. Vetura eshte importuar nga Zvicra me libra te servisit.

Vetura eshte familiare me 7 ulse dhe shume ekonomike dhe posedon:

-abs
-air bag
-klimatronik (funnksionale)
-board computer
-komanda ne timon
-dritare elektrike
-pasqyre elektrike
-drita per mjegull
-mbyllje qendrore
-kuken per terheqje
-xhamat me foli origjinale te montuara (vetem folia kane kushtuar 100 euro)
-5 dyer
- ulse per 7 persona
- goma te dimrit te reja te montuara ne fund te nentorit
ngjyra e bardhe alpine

shpenzimt e karburantit
5.4 l/100 km(magjistrale)
6.5 l/100 km(kombinim)
8.4 l/100 km(qytet)

Vetura eshte shume e ruajtur si nga brenda ashtu edhe ne karoseri. Serviset i ka te regullta dhe serviset i ka te kryera te gjitha. Nuk ka nevoj per investim. Vlen te ceket se rrypin e ka me zinxhir qe ska nevoj per servise.

Vetura gjendet ne Prizren dhe eshte ne gjendje shume shume te mire. Jam personi familiar dhe mund te them qe kush e ka nafak ta gezon kete veture. Vetura posedon edhe sigurimin per udhetim ne shkup per nje vjet. Cmimi eshte i negociushem dhe real.

Ju mirepresim. Kontakti:
044390577
049731120
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim