Opel astra 1.7 cdti -06

Shitet nga: xeni 17 Pri 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Është në gjendje perfekte motorike kurse në pamjen e jashtme i ka disa të gërrithura dhe i pa doganuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim