Opel combo 2008

Shitet nga: Refki 15 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Opel combo 2008 1.3 cdti me dogan , homologim dhe kontrolime teknike , garanci per kilometrazh , keri posedon car pass , me liber servisit eshte thirni prej 08-20h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim