Opel vectra -98

Shitet nga: bashkim 20 Mar 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Prizren
Shes Opel Vectra 1.6 Benzins me 19000 te Kalume viti 1998 ME 25:03:2015 i del regjistrimi makina eshte shum ne gjendje te rregullt , mun te behet dhe ndrrim . Mob:044 600 921
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim