Opel vectra 2.0 dti 16 v regjistrim 10 muj -00

Shitet nga: toni 30 Pri 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
opel vectra 2.0 16 ventil
turbo disell
vetura ka klim abs
marsh manual
mbyllje qendrore ne armatizim trap shum
ne rregull eshte i patert per marakli
goma te mira ne gjendje shum te rregullt
radio te mir me cd dhe fllesh motorr eko tek
vlen te ceket qe vetura nuk eshte hipotek
perkthim i menjershem te noteri baj ndrrim,
me teknik bujqsore si traktor
traktori te jet rakovic ose frugusan 59
ndrim muj me ba edhe me mercedes e 211 220 marsh manual
poashtu edhe fave golf 4 dhe mercedes benz e 211 motorr 220 270
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim